Land Craft Spirits

Františkovi se podařilo propojit svět gastronomie se světem sklářského umění. Jeho jedinečný návrh lahve vyrobené z českého křišťály skvěle doplňuje celý příběh GINU. Lahve jsou ručně foukané, broušené a malované bylinkami, které samotný gin obsahuje. Vznikla tak edice jedné lahve se čtyřmi bylinami, které gin obsahuje. Za každý náš podnik jedna. U nás v hostinci si můžete pořídit lahev s bylinkou agastache.

Co se stane, když se potkají bylinkář, palírník a čtyři restaurace? Něco nádherného! V červnu 2020 jsme byli společně sbírat byliny u Karola z Jedlé bylinky a čaje z Novohradských hor. Jeho přístup je vzorem hospodaření s respektem k přírodě a terroiru této panenské přírody. Bereme od něj byliny, květy i zeleninu do našich restaurací a jsme s nimi spokojeni nejen my, ale především naši hosté. Celý kruh uzavírá Petr s Ondrou z Landcraftu - papírnické komety na českém a brzy evropském trhu. Žádná bylina nebo koření jim není cizí. Vyrábějí z nich nápoje s příběhy v limitovaných edicích, které se vyprodávají v řádu hodin. Díky Karolovi, Petrovi a Ondrovi máte v ruce gin, který reprezentuje náš kraj, naše restaurace, hostince a bistra.

Na zdraví! Více

Výrobce: Land Craft Spirits Kód produktu: P00056

2 900 Kč s DPH
Dostupné od 4.12. - přijímáme předobjednávky
ks

Portfolio Františka Jungvirta www.frantisekjungvirt.com

Obsah alkoholu: 48,7%

Obsah: 0,5 l

Složení: Agastache, monarda, saturejka, mateřídouška, puškvorec, meduňka, levandule, lipové květy, jalovec, borůvky, maliny, kosatec, libeček, koriandr, velejemný líh, voda

Vyrobil pro nás: Land Craft Spririts s.r.o.